Ментори курсу

Ментори курсу дають вам унікальну можливість – отримати професійну консультація від експерта чи експертки, які мають досвід роботи з молодіжними радами.

Перед вибором ментора просимо ознайомитися із інструкцією:

  1. Кожен ментор має свою сферу експертизи. Вона коротко описана під фото ментора. Це не означає, що ментор не обізнаний в інших темах, але саме за темою його експертизи консультації будуть якісними і дієвими.
  2. Просимо розуміти, що ментори є волонтерами і можуть через свою зайнятість довго не відповідати на листи. Наразі комунікація з менторами здійснюється виключно через електронну адресу
  3. Якщо у вас виникли труднощі у процесі роботи з ментором – просимо повідомити розробників курсу. 

СПИСОК МЕНТОРІВ:

Експертиза: Адвокаційні кампанії для молодіжних рад

01

Ірина Ткаченко
директорка ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос», експертка з брендингу громад та територій, фасилітаторка Програми Британської ради «Активні громадяни», доцентка кафедри журналістики ЦДПу ім.В.Винниченка (м.Кропивницький).

Сфера експертизи: Адвокаційні кампанії для молодіжної ради. Як відстоювати рішення ради та зробити їх реальністю. Має менторський досвід молодіжних працівників (адвокаційні кампанії, волонтерська діяльність) та громадських організацій у реалізації проєктів соціальної дії.

Буде корисна знаннями про організацію осередків неформальної освіти у громаді та місті (зокрема про те, як дієво застосувати ігрофікацію та таборівки) та у розробці комунікаційних стратегій. Мама трьох синів розкаже, як поєднати викладацьку, наукову та громадську діяльність і не збожеволіти.

Експертиза: Організація команди молодіжної ради

02

Діана Прідьма
Начальниця відділу неформальної освіти комунального закладу Київської обласної ради «Пластовий Вишкільний центр», членкиня молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації, волонтерка Національної скаутської організації України «Пласт», голова молодіжної ради Бучанської міської об’єднаної територіальної громади, членкиня правління Української асоціації молодіжних рад, голова громадської організації «Міст змін», власниця digital agency «Pridma agency».

Сфера експертизи: Організація команди молодіжної ради, комунікації молодіжної ради, робота з такими ресурсами, як Facebook, Telegram, YouTube, Instagram, TikTok, Inshot, VN, управління колективом, написання та реалізація проєктів, тайм-менеджент.

Експертиза: Створення ради та залучення коштів на її діяльність

03

Владислав Яцук
Заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, тренер державної програми «Молодіжний працівник», молодіжний працівник та член асоціації молодіжних працівників України «АМПУ».

Сфера експертизи: як створити молодіжну раду та знайти їй фінансування; як провести якісне інформування молоді; як забезпечити представництво молоді в молодіжній раді з врахуванням вікових категорій, територіального розташування населених пунктів та заздалегідь зібраних потреб молоді; як створити та затвердити положення про молодіжну раду; як розробити структуру молодіжної ради з врахуванням особливостейгромади; як розробити та прийняти молодіжну програму для фінансової підтримки молодіжної роботи з бюджету громади.

Експертиза: Запуск молодіжної ради. Перші кроки.

04

Сергій Ткаченко
Місто Кропивницький. Проєктний менеджер в Агенції «Хмарочос».

Сфера експертиза: Як створити та запустити молодіжну раду: базові потреби та знання.

Має досвід роботи в громадах Кіровоградщини. Може надати супровід із питань базових засад діяльності МР, пошуку актуальних проблематик молодіжного середовища та залучення молоді до спільного прийняття рішень в громаді та вирішення актуальних проблем.

Експертиза: Планування роботи молодіжної ради

05

Дмитрій Пронін

Займається молодіжною роботою з 2012 року. Має досвід створення та розвитку молодіжної ради в малій громаді, адже сам пройшов цей шлях ще тоді, коли цей консультативно-дорадчий орган перебував на стадії пілотного проєкту в Україні. Під час програми «Агенти волонтерства» від Української волонтерської служби проходив всі стадії формування волонтерської спільноти в громаді.

Сфера експертизи: планування роботи молодіжної ради та організація моніторингу діяльності молодіжної ради. Має багато практичних кейсів та інструментів роботи з цього питання.

Експертиза: Співпраця МР та місцевої влади

06

Юрій Матевощук

Юрій Матевощук: письменник і перекладач. Голова молодіжної ради при Лановецькій міській раді, директор Культурного центру Єловицьких, організатор “Мистецького фестивалю “Ї” в Тернополі.

Сфера експертизи: як ефективно комунікувати із владою громади, щоб молодіжна рада мала як фінансову, так і політичну підтримку. Як налагодити роботу ради, щоб члени ради долучалися до різних активностей ради та були активними громадянами.

Експертиза: Засідання ради, підготовка рішень, комунікація між членами ради

07

Кравченко Андрій

Пройшов шлях від голови молодіжної ради, голови ГО «Серце Активної Молоді» та до головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Прибужаніської сільської ради. З 2019 року працює головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту та займається молодіжною роботою. Розробив програму підтримки молодіжної політики на території Прибужанівської сільської ради, яку в подальшому затвердили на сесії. Допомагав у створенні молодіжної ради Вознесенської ОТГ

Сфери експертизи:

Знає роботу молодіжної ради з зовні та з середини, а також допоможе в таких питаннях, як взаємодія МР з місцевою владою; як не треба починати діяльність МР; що треба враховувати при обранні членів МР, щоб МР не перетворилася на шкільну раду; якою має бути комунікація між членами МР та підготовка до засідань.

Експертиза: Медіа робота молодіжної ради

08

Леся Голояд

Голова молодіжної ради Зборівської ОТГ (Молодіжний Конгрес при Зборівській міській раді) та депутатка місцевої ради. Співпрацює з молодіжними радами своєї області. Працює молодіжним працівником у громаді, керує молодіжним медіацентром. Допомагає громадам-друзям у створенні комунікаційних стратегій, контент-планів та інформаційних кампаній.

Сфера експертизи: За освітою – журналіст, може допомогти саме у медійному плані. Крім того, за плечима два успішні проєкти сумою 10 000$ та 5 000$, може поділитись досвідом співпраці із грантодавцями та владою.

Експертиза: Написання проєктів

09

Людмила Петрухан-Щербакова
Викладач Київського університету імені Бориса Грінченка, тренер ТЦ “YES”, фасилітаторка Програми Британської ради «Активні громадяни». В громадській сфері з 2006 р. Має досвід побудови команд різного рівня, як за кількістю (в тому числі всеукраїнського рівня), так і за залученням прихильників до діяльності; організації діяльності та координації волонтерів.

Сфера експертизи: написання проєктів і пошуку джерел їх фінансування (як отримання грантів, державного фінансування, так і з місцевого бюджету та меценатів);  стратегічне та операційне планування діяльності організацій. За потребою проведе майстер-клас або тренінг в твоїй громаді для членів молодіжної ради.