Розділ 4. Поради від «бувалих» та додаткові відео.

У цьому розділі ми розмістили додаткові відео. Чималий запит від молодіжних рад щодо порад від досвідчених членів молодіжної ради.

Ми запросили чинних керівників молодіжних рад поділитися у відео власними двома історіями –  «Типові «зашквари» молодіжної ради» та «Що варто робити на початку своєї роботи молодіжній раді?».

Блок буде поступово доповнюватися  новими відео…

Вступне слово

Цей блок буде постійно оновлюватися, адже вмістити в онлайн-курс усі теми не вдасться. Змінюються реалії, в Україні продовжується процес децентралізації, а з ним будуть змінюватися і молодіжні ради.

У цей блок ми долучили 2 відео у форматі «Ток-шоу», в якому декілька гостей одночасно обговорюють певну тему. Наразі нашими гостями є голови молодіжних рад.

Ролики відповідають на питання, що варто і точно не варто робити на початку роботи молодіжної ради. Дуже важливо розуміти, що це «живі» історії, тому наших спікерів легко знайти на просторах України та в соціальних мережах. Ми віримо у мережування молодіжних рад і постійну комунікацію.

Типові «зашквари» молодіжної ради

Чи замислювалися ви, чому відбуваються різні курйозні ситуації у роботі вашої молодіжної ради? Всі ми помиляємося. Але дуже важливо, що ми надалі робимо з цими помилками.

У цьому відео ми поговоримо про типові помилки «молодої» молодіжної ради і про те, як їх не допустити.

Поради щодо перших кроків молодіжної ради

Важливо знати досвід інших молодіжних рад. Не можна усіх порівнювати і рівняти, проте досвід наших спікерів може бути корисний для вас.

У цьому відео ми поділимося порадами для молодіжних рад, які розпочинають свою роботу.